در این موسسه بهترین امکانات و خدمات را
برای راحتی شما فراهم آورده ایم

بورسیه های تحصیلی و
انواع آن


اسکالرشیپ یا بورسیه (تحصیلی/ تحقیقاتی) کمک هزینه‌ای است که به دانشجویان به منظور ادامه تحصیل داده می شود. میزان بورسیه بر اساس معیارهای ‏مختلف تعیین می گردد. برخلاف وام تحصیلی، نیازی به بازپرداخت این کمک هزینه توسط دانشجو نیست.‏ نوع و نامگذاری بورسیه‌ها در کشورهای مختلف متفاوت می باشد. ارگان ها و سازمان های مختلفی در هر کشور وجود دارند ‏که اقدام به پرداخت کمک هزینه‌های تحصیلی به دانشجویان می‌کنند.

تمام امکاناتی که می توانید تصور کنید برای مدیریت هزینه و برنامه ریزی بودجه خود در در این موسسه برای شما فراهم شده است.


خدمات و امکانات

کمک هزینه های تحصیلی

کمک هزینه های تحصیلی که شما در قبال آن فعالیتی انجام می دهید. شامل: 1- دستیار تدریس نوعی کمک هزینه تحصیلی است و از طریق استاد به دانشجو داده میشود. 2- دستیار تحقیق حالت دوم است. این کمک هزینه در قبال تحقیق به دانشجو داده میشود. 3- کارآموزی دوره های کارآموزی، معمولا در دوره های کوتاه مدت تعریف می شوند که هزینه ای بابت کار کردن شما در آن جا پرداخت می شود.
خدمات و امکانات

آزمون GRE

آزمونی بین المللی است که برای سنجش منطق و توانایی های تحلیلی شخص کاربرد دارد و برگزار کنندۀ آن موسسۀ غیرانتفاعی ETS آمریکا است. اعتبار این آزمون 5 سال بوده و بسیاری از دانشگاه های بین المللی و حتی کارفرمایان برای پذیرش شخص، خواستار مدرک این آزمون هستند.


خدمات و امکانات

رزومه شما

دانشگاه، معدل، مدرک زبان، مقاله، سوابق تحصیلی و کاری؛ همه و همه عواملی هستند که نقش مهمی در دریافت فاند دارند، شما باید نشان دهید که برای دانشگاه منفعت خواهید داشت!
خدمات و امکانات

استاد

آیا استاد مورد نظر به مقاله بیشتر اهمیت می‌دهد یا وزن معدل؟ آیا آن استاد ذهنیت خوبی راجع به یک دانشگاه یا کشور خاص دارد؟ قطعا نگرش و سوابق اساتید با هم متفاوت است، برای همین با اساتید مختلفی در دانشگاه‌های مختلف مکاتبه کنید.
 

همین حالا شروع کنید و
با مشاورین متخصص ما تماس بگیرید